Wystawa Sklep
Menu główne

UrodzinyJednym z celów naszej działalności jest dawanie przyjemności i super zabawy dzieciom. Najfajniejszą okazją są przyjęcia urodzinowe organizowane na naszej Sali Zabaw.

Dbamy o to, by każdy jubilat czy jubilatka, czuli się wyjątkowo w tym dniu. Umiemy sprawić, że wszyscy goście przyjęcia będą zaangażowani w zabawy i rywalizacje tak związane z klockami LEGO® między innymi budowanie zestawów LEGO® jak i podczas aktywności ruchowych.

Przez 2 godziny, czyli cały czas trwania przyjęcia TYLKO U NAS impreza jest prowadzona przez animatora. Budowanie z klocków LEGO® przeplatane jest poczęstunkiem i zabawami przy muzyce. Nie ma czasu na nudę, jest za to czas na piękną zabawę i miłe wrażenia.

Z naszej strony zapewniamy słodki stół urodzinowy, na którym serwujemy słodkości Kinderki, batoniki Snickers,Mars,Twix, żelki, pianki, chrupki, pierniczki, ciastka oraz soki i wodę.

Tort urodzinowy oraz ewentualnie ciasto dla rodziców pozostają w zakresie Państwa.

Przygotowujemy również urodzinową dekorację sali i stołu, balony, serpentyny, tło okolicznościowe.

Dla rodziców i opiekunów przygotowujemy - BEZPŁATNIE - stolik kawowy i miejsca siedzące. Oczywiście dla lepszej atmosfery angażujemy także rodziców i opiekunów do zabawy!

Dla posiadaczy Gorzowskiej Karty Dużej Rodziny proponujemy rabat w wysokości 10% od całkowitej kwoty do zapłaty.

Podczas trwania przyjęcia urodzinowego cała Sala zabaw jest wyłącznie do dyspozycji uczestników. Nie organizujemy kilku przyjęć jednocześnie.

View the embedded image gallery online at:
http://sala.bawsiekolego.pl/urodziny#sigProId632e546941