Wystawa Sklep
Menu główne

Sala Zabaw BAWSIEKOLEGO dedykowana jest wszystkim miłośnikom tworzenia i budowania z klocków LEGO®. Zapraszamy dzieci z rodzicami już od 3 roku życia oraz rodziców i dziadków do 99 lat z dziećmi i wnukami. Synów z Tatusiami i Córki z Mamusiami. Każdy znajdzie dla siebie pomysł na przepiękną budowlę i doskonała zabawę!

Dla ułatwienia wyboru i sprawienia większej radości wprowadziliśmy unikalny program PIĘCIU STUDÓW, gdzie mimo sugerującego nazewnictwa (stud = wypustek na klocku), u nas STUD oznacza "ucznia", uczestnika, naszych warsztatów. A więc:

 • STUD 1
  Program dla dzieci w wieku 4-6 lat. Poznawanie zawodów przez budowanie np. remizy, posterunku, pojazdów służb, mnóstwo pomysłów na proste budowle (wieże, piramidy, ludziki)

 • STUD 2
  Dzieci 'małej podstawówki" zaczynają poznawać ruchome maszyny, budują architekturę, domy, mosty, zamki, pociągi elektryczne, tworzenie scenek z klocków, gry planszowe LEGO®.

 • STUD 3
  +10 lat, to wyzwanie dla młodych konstruktorów potrafiących ożywić elementy LEGO® Technic . Poradzą sobie także z budowaniem i uruchomieniem robota LEGO® Mindstorms.

 • STUD 4
  Zaklockowane rodziny! Specjalny program aktywności dla rodziców z dziećmi. Organizowanie przyjęć urodzinowych, eventów okolicznościowych, bali z klockami LEGO®.

 • STUD 5
  Stud Adult - dla dorosłych miłośników klocków LEGO® tzw. Afoli. Nietypowe spotkania w typowym celu. Poważna wymiana pomysłów, technik budowania, pomoc w znalezieniu poszukiwanych klocków. Inspiracje do zabawy z dziećmi. Wspólne działania motywujące.

Przedstawione propozycje mogą różnić się od rzeczywiście realizowanych a w szczególności oraz na życzenie i w porozumieniu z osobami zlecającymi zabawę. Elementy planów z poszczególnych STUDów można łączyć i zmieniać. Organizator dołoży jednak zawsze wszelkich starań aby zajęcia były jak najbardziej atrakcyjne. Jednorazowo na Sali Zabaw może znajdować się do 30 dzieci i do 50 osób (dzieci z rodzicami).